Nasza młodzież jest grupą dość młodych ludzi. Najmłodsze osoby mają 16 lat, a najstarsze 22. Spotykamy się regularnie w piątkowe popołudnia od godz. 18:00 i najczęściej miejscem naszego spotkania jest budynek naszego kościoła, choć nie zawsze. Staramy się, aby program i przebieg naszego spotkania był tak urozmaicony, aby zadowalał i interesował wszystkie osoby bez względu na płeć, wiek, narodowość czy też wyznanie.

Na spotkaniu każdy z nas ma swoje „pięć minut” – każdy, jeśli chce, może coś powiedzieć, czymś się podzielić. Następnie śpiewamy i modlimy się, więc każdy ma szansę na świetny czas z naszym ukochanym Bogiem. A później rozważamy fragment Biblii, to jest chwila na osobistą refleksję i żywe dyskusje, wymianę poglądów. Wiemy o tym, że Bóg nas kocha i chce do nas mówić – to jest właśnie taki czas. Następnie rozpoczynamy „totalny spontan” – czas zabaw, wspólnego śmiania się oraz planowania, umawiania się na dodatkowe wspólne wypady itp.

Poza piątkowym spotkaniem nasza młodzież organizuje także inne spotkania o trochę odmiennym charakterze – bardziej luźnym:
Game’s night – nocki gier komputerowych – raz na kilka tygodni spotykamy się wraz z naszymi znajomymi po to, aby się lepiej poznać oraz po to by zmierzyć się w grach komputerowych.

Heng Tajm – raz w miesiącu spotykamy się na wspólnym jedzonku, a następnie spędzamy czas na sportowo.

Wspólny grill -raz w miesiącu spotykamy się na młodzieżowym grillowaniu.Na każde z tych spotkań, ktokolwiek chce i ma możliwość, może bez żadnych opłat, zapisów itp. wpaść i bawić się razem z nami. Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie zniechęcony:) Sprawdź w kalendarzu, co planujemy w najbliższym czasie.

Lider młodzieży:
Krzysztof Wąsik
e-mail: wasikkrzysztof@wp.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter